Mine sisu juurde
Menüü
LOHILO olbaltumvielu saldējumi – sensācija veselīga uztura pasaulē!

LOHILO proteiinijäätised - sensatsioon tervisliku toitumise maailmas!

Ajal, mil toiduturg on küllastunud sadade erinevate tootjate mitmesuguste maitsetega jäätistest, on loogiline küsida: "Aga mis teeb Lohilo valgujäätised nii eriliseks?". Lubage meil öelda, sest me garanteerime - teist sellist jäätist ei ole!

"LOHILO" ei ole juhuslik tähtede jada, vaid lühend " LOwcalories, HIgh functional, LOw additives", mis kirjeldab täpselt iga Lohilo toodet - sealhulgas valgujäätiseid, mis said kiiresti sensatsiooniks mitte ainult nende kodumaal Rootsis, vaid jõudsid kohe pärast müügilettidele jõudmist ka tundjate juurde nii kaugel kui Hiinas. Miks sensatsioon? Sest need ei maitse absoluutselt nagu teised valgu- või madala kalorsusega jäätised, mis on enamasti vedelad või vesised. (Jah, need jäätised on ka vormisõbralikud, aga mis selles lõbu on?!) Lohilo soovis luua jäätist, mis oleks vormisõbralik ja valgurikas, kuid ei maitseks nagu dieet, seega kodeeris ta oma jäätiseretseptidesse kolm põhiväärtust: suurepärane toitumine, rikkalikud maitsed ja kõrge funktsionaalsus. Kui seda külma suupistet esimest korda maitsta, on peaaegu kõik üllatunud, kui rikkalik, sametine ja täidlane see maitse on, samuti küllastustunne, mis tekib pärast selle söömist. Ja nad ei ole vähem üllatunud, kui nad avastavad, et üks karp Lohilo jäätist sisaldab umbes sama palju kaloreid kui üks keskmise suurusega avokaado.

Mis on Lohilo suurepärase maitsega ja tervisliku jäätise saladus?

Esiteks on rafineeritud suhkur, mis ei ole teie organismile midagi head, asendatud väikese koguse loodusliku viinamarjasuhkru, ksülitooli ja erütritooliga, nii et saate nautida mõnusat magusat ilma tarbetute süsivesikute ja rasvade tarbimiseta. Teiseks on see valmistatud ainult kõige kvaliteetsematest koostisosadest ja rikastatud selliste lisadega nagu šokolaadibrownies, küpsisetainas, Damn caramel, piparmünt ja šokolaad, soolakaramell, topeltšokolaad ja muidugi unicorn dreams. Unicorn Dreams

'i jäätisemaitse eristub teistest, sest lisaks sellele, et see sisaldab vähe kaloreid ja palju valku, leiate sellest ka kollageeni, mida vajate tervete liigeste ja naha jaoks. 22-25 grammi valku karbi kohta, mida saate süüa enne ja pärast treeningut või lihtsalt tervisliku ja maitsva alternatiivina traditsioonilisele jäätisele. Ja meil on häid uudiseid neile, kes ei talu laktoosi, sest Lohilo jäätised on laktoosivabad, mis teeb sellest veelgi tervislikuma valiku.

Lohilo jäätised on saadaval ka pulgas (90 ml pakendites) - kaetud rikkaliku ja krõmpsuva esmaklassilise šokolaadiga, kuid selle all on mõned Lohilo jäätistest tuttavad maitsed karbis, aga ka mõned uued maitsed, mis on saadaval ainult pulgas. Stack3d

arvustuses jäätise kohta öeldakse: "Niipea, kui sinna sisse hammustad, tahad kohe pakendile vaadata, kui palju suhkrut selles [jäätises] on, sest magusus, kreemjas ja maitse on nagu suhkrurikas suupiste." Loomulikult ei tohi unustada, et mõjuka veebisaidi degusteerijad on nimetanud Lohilo jäätist pulgakommi parimaks külmutatud valgurikkaks suupisteks, mida nad on kunagi maitsnud. Meie jagame seda arvamust ja oleme kindlad, et ka teie jagate seda, kui olete proovinud Lohilo jäätist.

Ja pidage meeles - tervislikud valikud ei pea maitsma jubedalt!

"LOHILO" ei ole juhuslik tähtede jada, vaid lühend " LOwcalories, HIgh functional, LOw additives", mis kirjeldab täpselt iga Lohilo toodet - sealhulgas valgujäätiseid

. mis said kiiresti sensatsiooniks mitte ainult nende kodumaal Rootsis, vaid jõudsid kohe pärast müügile jõudmist ka tundjate hulka nii kaugel kui Hiinas. Miks sensatsioon? Sest need ei maitse absoluutselt nagu teised valgu- või madala kalorsusega jäätised, mis on enamasti vedelad või vesised. (Jah, need jäätised on ka vormisõbralikud, aga mis selles ikka nalja on!) Lohilo soovis luua jäätist, mis oleks vormisõbralik ja valgurikas, kuid ei maitseks nagu dieet, seega kodeeris ta oma jäätisretseptidesse kolm põhiväärtust: suurepärane toitumine, rikkalik maitse ja kõrge funktsionaalsus. Esimest korda seda külma suupistet maitstes on peaaegu kõik üllatunud, kui rikkalik, sametine ja täidlane see maitse on, samuti küllastustunne, mis tekib pärast selle söömist. Ja nad ei ole vähem üllatunud, kui nad avastavad, et üks karp Lohilo jäätist sisaldab umbes sama palju kaloreid kui üks keskmise suurusega avokaado.

Mis on Lohilo suurepärase maitsega ja tervisliku jäätise saladus?

Esiteks on rafineeritud suhkur, mis ei ole teie organismile midagi head, asendatud väikese koguse loodusliku viinamarjasuhkru, ksülitooli ja erütritooliga, nii et saate nautida mõnusat magusat ilma tarbetute süsivesikute ja rasvade tarbimiseta. Teiseks on see valmistatud ainult kõige kvaliteetsematest koostisosadest ja rikastatud selliste lisadega nagu šokolaadibrownies, küpsisetainas, Damn caramel, piparmünt ja šokolaad, soolakaramell, topeltšokolaad ja muidugi unicorn dreams.

Unicorn Dreams'i jäätisemaitse eristub teistest, sest lisaks sellele, et see sisaldab vähe kaloreid ja palju valku, leiate sellest ka kollageeni, mida vajate tervete liigeste ja naha jaoks. 22-25 grammi valku karbi kohta, mida saate süüa enne ja pärast treeningut või lihtsalt tervisliku ja maitsva alternatiivina traditsioonilisele jäätisele. Lisaks on meil hea uudis neile, kellel on laktoositalumatus, sest Lohilo jäätised on laktoosivabad, mis teeb sellest veelgi tervislikuma valiku.


Lohilo jäätised on saadaval ka pulgas (90 ml pakendites) - kaetud rikkaliku ja krõmpsuva esmaklassilise šokolaadiga, kuid selle all on mõned Lohilo jäätistest tuttavad maitsed karbis, aga ka mõned uued maitsed, mis on saadaval ainult pulgas. Stack3d arvustuses jäätise kohta öeldakse: "Niipea, kui sinna sisse hammustad, tahad kohe pakendile vaadata, kui palju suhkrut selles [jäätises] on, sest magusus, kreemjas ja maitse on nagu suhkrurikas suupiste." Loomulikult ei tohi unustada, et mõjuka veebilehe degusteerijad on nimetanud Lohilo jäätist pulgal parimaks külmutatud proteiinisnäkiks, mida nad on kunagi maitsnud. Me jagame seda arvamust ja oleme kindlad, et ka sina jagad seda, kui oled kord Lohilo jäätist proovinud. Ja pidage meeles - tervislikud valikud ei pea maitsma jubedalt!

Kādi vitamīni, minerālvielas un mikroelementi nepieciešami labsajūtai?
Atpakaļ uz sporta zāli! 5 padomi, kā atsākt sportot pēc pandēmijas

Sinu ostukorv

Liituge 35,000+ kliendiga Eestis, kes on Vitamins.ee abil oma füüsilist vormi muutnud.

Sinu ostukorv on hetkel tühi

Sulle võib meeldida...

Sinu soovinimekiri