Oleme saadaval Wolt ja Bolt Food rakendustes!

Kui me tahame midagi maitsvat ja vormikindlat, siis tahame seda kohe, mitte järgmisel päeval, sest muidu jääb köögikappi tavaliselt ebatervislik suupiste, mida me enamasti kahetseme. Seepärast oleme saadaval ka Wolt ja Bolt Foodi rakendustes (otsing "Vitamins.lv"), nii et sellisel juhul saate LOHILO valgujäätised, valguribad, valgupannkoogid, funktsionaalsed joogid, tervislikud madala kalorsusega toidulisandid ja palju muud ühe tunni jooksul või isegi kiiremini koju kätte (esialgu ainult Riia piirkonnas).

Isegi kui treeningueelsed joogid ja valgupulber vahetult enne treeningut otsa saavad, ei jäta me teid saatuse hooleks - selleks ajaks, kui olete treeninguks riietunud ja oma spordikoti pakkinud, on kuller teie ukse juures koos kõigega, mida vajate, et te saaksite alustada järjekordset edukat treeningut.

Miks eiole LOHILO proteiinijäätised Vitamins.lv veebipoes saadaval?

Sest me ei taha, et nad kahjuks poes sulaksid ära ja ootaksid, et te neile järele tulete. Suurepärane jäätis ei tohiks niimoodi raisku minna, mistõttu usaldame selle kohaletoimetamisel Riia piirkonda linna kiireimaid toidukullereid.