Mine sisu juurde
Menüü
Tavas labsajūtas atslēga – spēka treniņi

Teie heaolu võti - harjutamiseks

Iga isik, kes läheb jõusaali, paikneb seal oma eesmärki. Üks on kaalu vähendamise teine lihaste pikendamineKuid see on kogu sotsialiseerumise protsess, mis vajab vaimset tervist. Aga kuidas korraldada ja koostada oma treening kava, et saavutada peamine eesmärk - tegelikult kõige paremini nende füüsilist ja vaimset tervist? Igal juhul, kui teie eesmärk on parandada oma füüsilist heaolu ja tervise, siis harjutamiseks on üks asju, mida sa peaksid rakendama oma igapäevastest teha tegevusi tippu.

Elektripuurid tuntakse kaalu treenimine ja lihaste või vastupanu koolitus. Harjutamiseks üldiselt definitsioon on loomulik liikumine, kus sa kasutada oma kehakaalu või seadmete (nagu hantlid, barbell, resistentsus kummist), et ehitada lihasmassi, jõudu ja vastupidavust. Kasu harjutamiseks on võimalik lugeda ja kuulda palju, kuid see artikkel võtab kokku hüvitisi, mis on tegelikult tunnustatud ja heakskiidetud tulemuste teadusuuringute ja järeldused.

Väga loogiline ja tunnustatud tõsiasi on, et harjutamiseks mõju tulemusena olete saanud füüsiliselt tugevamHooldatud. Suurendada tugevus, aidata igapäevase raske töö (näiteks läbi kandekotid või laste käed) palju kergemini ja tõhusamalt.

Harjutamiseks aitab aktiveerida ja kiirendada ainevahetust kahel peamisel viisil. Esiteks lihaste hoone kiirendab ainevahetust. Muscle on metaboolse juhul efektiivsem kui rasvamassi, võimaldades ülejäänud põletada rohkem kaloreid. Teiseks on uuringud näidanud, et ainevahetuse kiirust suurendatakse kuni 72 tundi pärast harjutamiseks. See tähendab, et te jätkuvalt põletada ekstra kaloreid isegi tundi ja päeva pärast treeningut.

Vähendab vigastuste ohtu ja kukkumised: Täiskasvanud ja noorukid, kes on tegelenud harjutamiseks on väiksem tõenäosus kahju ning vähendab kukkumiste, sest saate paremini toetada oma keha ja hoida oma tasakaalu. Harjutamiseks aitab parandada lihaste, kõõluste ja kõõluse tugevus summa liikumise ja liikuvuse. See võib tugevdada peamisi liigesed, nagu põlved, puusad ja pahkluude, et pakkuda täiendavat kaitset vigastusi. Lisaks harjutamiseks aitab õige lihaste tasakaalustamatus. Näiteks, kui on olemas tugev kõõluse, puusad ja tuum või sügava kõhulihastest ja korsetid piirkond, kaalu tõstmiseks, koormus eemaldatakse alaselja, vähendades seljavigastuse oht.

Tegelikult ühe läbivaatamise kus osales 7738 sportlast, leiti, et harjutamiseks programmid vähendada vigastuste ohtu 33%. Selgus, et nad vähendavad vigastuste ohtu annusest sõltuv, mis tähendab, et iga 10% -line kasv harjutamiseks kahju riski vähendatakse 4%.

See aitab veresuhkru taset: Harjutamiseks võib vähendada riski haigestuda diabeeti ja aidata neid, kes on juba see tingimus, paremini juhtida. Skeletilihased aitab suurendada insuliinitundlikkust. Samuti alandab veresuhkru taset, eemaldades glükoos verest ja saates selle lihasrakkudes. Selle tulemusena suurem lihasmassi võib aidata parandada veresuhkru taset. Harjutamiseks on võimalik vähendada ka riski haigestuda diabeeti. Üks uuring, milles umbes 10 aastat osales 35754 naised, oli 30% vähendamine 2. tüüpi diabeedi risk kes tegelevad harjutamiseks, võrreldes nendega, kes seda ei teinud.

Enesehinnang: Võimsuse treeningud võivad suurendada teie enesekindlust, aitab ületada väljakutseid eesmärgi saavutamiseks ja teie kehajõudude hindamiseks. See võib eriti suurendada oma enesetõhusust ja veendumust, et saate õnnestuda või ülesande täitmiseks. Tegelikult vaadati läbi 7 uuringu 10. - 16-aastaste uuringute läbivaatamist, et jõudude koolituse ja suure enesehinnangu, füüsilise jõu ja füüsilise eneseväärtuse vahel on oluline suhe. Lisaks näitas 754 täiskasvanuga uuritavat süstemaatilist aruannet olulist seost jõu koolituse ja positiivse keha kujutise vahel, kaasa arvatud rahulolu keha ja välimusega.

Ja kui üks peamisi eeliseid kaalukoolituse võib nimetada aju tegevus Vaimse tervise parandamineSäilib. Mitte ainult kaalu treening, kuid igasugune füüsiline tegevus aitab parandada meeleolu. Mitte tasuta, mitmed uuringud on näidanud, et tugevuse treeningud võivad vähendada ärevust ja parandada meeleolu.

Võimsuse koolitus pakub mitmeid eeliseid meeleolu korrigeerimiseks, näiteks enesehinnangu suurendamiseks ja enesetõhususe suurendamiseks. Lisaks sellele aitavad harjutused kaasa tuju suurendavate endorfiinide vabastamisele, mis võivad mängida igapäevaselt positiivses tujus ja suhtlemist teistega. Ära karda tugevus treeninguid - võtke soome keelt, valmistage spordirõivaste ja jalatsite valmistama vett, rätikut ja kindlalt liikuma jõu treeningule, et olla samm lähemale paremale füüsilisele ja vaimse tervisele!

Allikad: Tervislik.com; Pubmed kesk

Kā uzlabot miega kvalitāti un vispārējo labsajūtu?
Kā vispareizāk lietot pirmstreniņa (pre-workout) produktus?

Sinu ostukorv

Liituge 35,000+ kliendiga Eestis, kes on Vitamins.ee abil oma füüsilist vormi muutnud.

Sinu ostukorv on hetkel tühi

Sulle võib meeldida...

Sinu soovinimekiri