Пропустить до содержания
Меню
Sejas kopšanas ABC vīriešiem

Näohooldus ABC Mehed

On 21. sajandi ja näohooldus on juba ammu olnud lihtsalt naiste femika. Sõltumata soost ja vanusest peaks nahk kõigi eest hoolitsema. Mul on hea meel, et üha rohkem mehi keskenduda nahahooldusele ja naha eest hoolitseda. Aga kui sa oled nendest, kes keha seisavad, pestakse keha ja juuksed sama dušigeeliga või mees, kes on huvitatud, kuid ei tea, mida alustada, avalikustada teile väga lihtne, kuid tõhus näohooldusviisiline rutiin üle igaühe jaoks. See võtab ainult 3-5 minutit ja lisab kindlasti teie hõivatud ajakava.

Alates algusest tahan teile öelda erinevust meeste nägu naha naiste nägu nahast:

  1. Meeste nahk on paksemTeadlased on arvasin, et meeste nahk on keskmiselt 25% paksem kui naiste nahk, nii et see tundub loomulik tugevamale ja üksikasjalikumaks.
  2. Meeste nahk on suurem kollageeni kontsentratsioon: Me kõik teame, miks Kollageen on oluline - Ja meeste jaoks, kelle kogus on õnnelik. Kõrge kollageeni kontsentratsioon aeglustab märkimisväärselt vananemiskiirust, nii et meeste nahk tundub noorte enam.
  3. Meeste nahk on rasvane: Meestel on suuremad poorid ja aktiivsemad rasumased näärmed kui naised. See tähendab, et mehed on rohkem kokku puutunud nahaprobleemidega nagu akne, komööndid, põletik, kuid see on vähem tõenäoline, et nahk võib dehüdreerida.

Näohoolduse rutiin peab olema lihtne, arusaadav, kuid konkreetse ja sihtmärgi jaoks. Te ei nõua kindlasti 1000 erinevat toodet. Siin on viis lihtsat sammu, et jälgida oma lasti rutiini loomist:

  1. Puhastus: Kuna meeste nahk on rasvasem, on regulaarne puhastus oluline. Ideaalis, kui te võtate selle kaks korda päevas - hommikul ja õhtul. Bean-suurusega puhastusvahendi kogus märgadel kätel ja massidel nägu vähemalt 1 minut. Kuigi toode on vahustatud ja tegutsema, tehke ringikujulised liikumised, vastavalt sellele, kuidas nägu loputada sooja veega ja kuivatage rätikuga. Kuna mehed on vähem avatud naha põud ja dehüdratsioon, lihtne, naftapõhine puhastusvahend on kõige sobivam. Talvel soovitame kasutada tööriista, mis sisaldab niisutavat koostisosi.
  2. Kaks korda nädalas võtab koorimise: See on oluline, sest kuna meeste näo naha barjääri on paksem, kogub see rohkem surnud epidermaalseid rakke koos sebum (õli kiht) võib põhjustada akne ja lööve. Koorimine takistab nende rakkude kogunemist ja tehke naha sujuvamaks, puhastage poorid ja laske nahale hingata. Samamoodi on sile nahk oluline raseerimiseks parem. Kui te võtate naha koorimise, siis saad sujuvamaks raseerimise ja nahk on üldiselt pehmem. Kuna koorimine näitab, et valida granuleeritud puhastus- või happe sisaldava koorimisvahendi.
  3. Skujies õigesti: Näo juuksehooldus on meeste igapäevaelus väga oluline. Kui te raseerite ja kipuvad tundma naha kuivust (pukseeriva tunne) pärast seda, kui ta kasutab niisutavat vahtu. Hea ja kvalitatiivne vaht takistab naha kuivust ja potentsiaalset ärritust. Kui soovite kasvatada näo juukseid, olete kasulik habemeõli. See mitte ainult ei niisutab juuksekatkestust, vaid on kasulik ka nende all oleva naha jaoks. Kuna paksud juuksed on ebatõenäoline, et kreemid ja üldised tooted tulevad naha pinnale, piirkondades, kus on juuksed, täidab habemeõli selle funktsiooni suurepäraselt.
  4. Niisutaja: Peamised põhivajadused nii naiste ja meeste on niisutav. Seal on palju näonaha kreemi, mida turustatakse meestele, kõige sagedamini nad on sinised ja / või hallid, mehelikud paketid, kuid kindlasti ei pea valima. Sõltumata soost on oluline kreemikomponentide, mitte pakend. Vali niisutav kreem turvaliste koostisosadega, see sisaldab antioksüdante ja sobib teie nägu nahatüübile, nagu õline või problemaatiline nahk. Ideaalis, kui kasutate ka SPF kreemi, mis kaitseb teie nahka mitte ainult enneaegse vananemise, vaid ka melanoomi eest.
  5. Lisaks, kuid mitte tingimata - kasutatud silmakreem: Kuna nahk on silmapiirkonnas õhem, on see rohkem avatud erinevate väliste keskkonnategurite ja vananemisprotsessiga. Kui teie silmad kipuvad olema paistes, on teil silmade all tumedad ringid, nad on väsinud või vildi põud, kasutage sobivat silmakreemi. See võib olla geel tekstuur, mis kergesti ja kiiresti nahas, nii et sa isegi ei tunne seda eksistentsi. Pea meeles, et silmapiirkond nõuab väga väikest kogust kreemi (umbes pool hernesuurust).

Kõik! See on teie väga lihtne, kuid kasulik näo nahahooldusrežiim. Minu arvates on mehelik mees hoolitsetud mees, mistõttu kommentaare teie vannitoa riiuli ja võib-olla on aeg pärast uut toodet poe juurde minna, sest tervislik nägu nahk aitab mitte ainult hea välja vaadata, vaid ka enesekindel .

Autor: Cosmetoloog Christian Šnepste@ kristiana.snepste

Liesie virtuļi ar dzērvenēm
Vienkāršā ābolu plātsmaize bez cukura

Ваша Корзина

Присоединяйтесь к 35,000+ клиентам, которые изменили свою физическую форму с помощью Vitamins.lv.

Ваша корзина в настоящее время пуста

Вам может понравиться...

Ваш Список Желаний