Skip to content
Menu

Retail Revolution

Me teame väga hästi, et elus on palju olukordi, kus tahate tõesti midagi osta, kuid suured kaubanduskeskused või isegi Riia linn ei jää tee peale ja e-poest kauba kättesaamise ootamine päev või rohkem on täiesti välistatud. Eriti kui soovite osta midagi väikest - näiteks valgujäätist jalutuskäiguks või funktsionaalset jooki enne treeningut. Seepärast on Vitamins.lv üks eesmärke arendada Läti jaemüügiturgu, et kvaliteetne sporditoit ja funktsionaalne toit oleks kättesaadav kogu Lätis, sõltumata Teie kavandatud marsruudist - isegi kui Te olete igapäevasel jooksus ja kavatsete teel peatuda vaid tanklas.

Meie tooteid müüvate jaemüügipunktide arv kasvab iga kuuga, kuid kui Te teate kohta, kus soovite meie tooteid näha, kirjutage meile või ettevõttele ja öelge: "Hei, Te vajate kindlasti seda Vitamins.lv toodet oma tootevalikusse!". Ja kui olete kohviku või kaupluse omanik, kes soovib meie tooteid oma riiulitel näha, kirjutage meile julgelt info@vitamins.lv ja alustame edukat koostööd!

Allpool leiate teavet selle kohta, millistest supermarketitest, kauplustest, spordisaalidest ja tanklatest leiate Vitamins.lv kaubamärke juba praegu.

Your Cart

Join 35,000+ happy customers who have transformed their fitness with Vitamins.lv.

Your cart is currently empty

You might like...

Your Wishlist