Eiti į turinį
Meniu
Vai tiešām termogēnie tauku dedzināšanas līdzekļi ir tik efektīvi?

Kas termogeensed rasvapõletajad on tõesti nii tõhusad?

Kui olete huvitatud erinevate kaalulangetamise toidulisandite praegustest suundumustest, siis teate juba, et üks populaarsemaid toidulisandite kategooriaid on praegu nn termogeensed rasvapõletajad.

Termogeensed rasvapõletustooted erinevad teistest populaarsetest kaalulangetamistoodetest, sealhulgas ALLI ja Garcinia Cambogia, sest nad töötavad termogeneesi kaudu.

Termogenees on viis, kuidas kasutada keha rasvavarusid suurenenud ainevahetuse stimuleerimise või kalorite tarbimise suurendamise kaudu, stimuleerides keha soojatootmist.

Rasvapõletuse termodünaamika on tegelikult sama lihtne kui füüsika põhitõed, mis kehtivad kõigele meid ümbritsevas maailmas. Seega, kui soovite lisada oma kaalulangetamise dieedi ja treeningprogrammi veel ühe tõhusa vahendi, tasub uurida termogeensete rasvapõletajate võimalusi.

Tõhus termogenees ja põhiline ainevahetus

Tõhusa termogeneesi võti on võime märkimisväärselt suurendada oma põhiainevahetust.

Põhiainevahetuse kiirus (BMR) ehk põhiainevahetuse kiirus on minimaalne kalorikogus, mida organism vajab normaalsete eluprotsesside läbiviimiseks. Teie BMR aitab määrata kalorite arvu, mida vajate oma praeguse kehakaalu säilitamiseks.

Looduslikult õhukese kehaehitusega ja suhteliselt vähese keharasvaga inimestel on tavaliselt kõrgem kehamassihulk kui neil, kelle keha koosneb rohkem rasvast. Seetõttu võivad need inimesed süüa peaaegu kõike ja säilitada alati oma saleda keha kuju.

Seega, kui soovite vähendada oma kaalu või panna oma keha põletama kõhu piirkonda ladustatud rasva, peate suurendama oma põhiainevahetuse kiirust.

BMR-i saab suurendada mitmel erineval viisil, kuid olgem ausad - enamik inimesi otsib alati kõige lihtsamat viisi, mis nõuab kõige vähem pingutust. Ja see on koht, kus termogeensed rasvapõletajad tulevad sisse.

Kuidas kaotada kaalu termogeensete rasvapõletajatega

Kuigi ainevahetust soodustavad toidulisandid ei ole mingil juhul võlulahendus kõikidele kaaluprobleemidele, võivad need olla väga tõhusad, kui püüate vabaneda üleliigsetest kilodest.

Kui käite regulaarselt ja järjekindlalt jõusaalis ning järgite tasakaalustatud toitumist, võivad need toidulisandid tõesti aidata optimeerida rasvapõletuse kiirust. Need on ideaalsed kõigile, kes soovivad esteetilistel või üldistel tervislikel põhjustel vabaneda rasvkoest kõhu piirkonnas.

Kuna rasvapõletajad toimivad termogeneesi protsessi kaudu, tasub mainida, et on olemas kolme tüüpi termogeneesi.

Treeningust põhjustatud termogenees

Seda tüüpi termogenees on treeningu või muu füüsilise tegevuse tulemus. Liikumise kaudu tekitavad teie lihased soojust, et töötada tõhusamalt ja tulemuslikumalt.

Termoregulatiivne termogenees

Järgmist tüüpi nimetatakse termoregulatoorseks termogeneesiks, mis on organismi pidev püüe säilitada kehatemperatuuri ~37 °C.

Seda tüüpi termogenees on kõige tavalisem külmas kliimas, kui keha väriseb. Lihased hakkavad värisema, et tekitada soojust, mida saab kasutada vajaliku kehatemperatuuri säilitamiseks.

Dieedi poolt põhjustatud termogenees

Viimane termogeneesi tüüp on toitumisest tingitud termogenees, mis on keha poolt pärast suurt sööki tekitatud soojuse hulk. Sellisel juhul tekib soojus seedeprotsesside käigus ning sõltub söögi suurusest ja toitainete profiilist.

Kõigil kolmel juhul käivitub kehas termogenees, kui sümpaatiline närvisüsteem käivitub noradrenaliini vabastamiseks.

Noradrenaliini vabanemine käivitab termogeneesi protsessi. Seda võib võrrelda teie "kehatermostaadi" temperatuuri tõstmisega üle selle normaaltaseme, mis omakorda on teie põhiainevahetuse kiirus.

Ja just nii töötavad termogeensed rasvapõletajad - aidates kehal vabastada rohkem noradrenaliini.

Alustage põhitõdedest

Lihtne termogeenne rasvapõletaja on aine, mida te ilmselt juba tunnete - kofeiin. Kofeiin on peaaegu iga rasvapõletuslisa peamine koostisosa ja kui te vaatate etiketile, näete, et kõige levinumad kofeiini allikad on kohvioad, Yerba mate või mate tee, kakaoubad ja guaraana seemned.

Kallimates rasvapõletajates on tõenäoliselt kvaliteetsemad sünteetilised kofeiinid. See on tavaliselt aine nimega 1,3,7-trimetüülksantiin või veevaba kofeiin.

Kofeiin stimuleerib kesknärvisüsteemi, aidates suurendada energiat, parandada tähelepanelikkust ja parandada koordinatsiooni. Seepärast on see kõige populaarsemate energiajookide ja treeningueelsete toidulisandite peamine koostisosa.

Kofeiini leidub sageli ka ravimpreparaatides, aidates parandada teatavate ravimite, näiteks valuvaigistite tõhusust ja kiiret toimet.

Ülaltoodud on vaid üks näide termogeensetest ainetest, mida kasutatakse rasvapõletustoodetes - turul on palju teisi käsimüügiravimeid, mida saate kasutada ülaltoodud eesmärkidel.

Järeldused

Sõltumata teie rasvapõletuse eesmärkidest, võivad termogeensed toidulisandid olla suurepärane täiendus teie arsenalile võitluses ülekaaluga. Ja kuigi ükski turul olevatest toodetest ei ole imeravim, võivad kvaliteetsed toidulisandid koos õige toitumise ja treeningprogrammiga olla äärmiselt tõhusad.

Kui soovite parandada oma tulemusi ja kiirendada rasvapõletust, proovige juba täna ühte meie termogeensetest toidulisanditest!

11 pierādīti veselības ieguvumi no ķiplokiem
10 iespaidīgi veselības ieguvumi no kokosriekstu eļļas

Jūsų krepšelis

Liituge 35,000+ kliendiga Eestis, kes on Vitamins.ee abil oma füüsilist vormi muutnud.

Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Jums turėtų patikti…

Jūsų norų sąrašas