Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas sinu isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja jagatakse, kui sa külastad veebilehte www.vitamins.ee ("leht") või sooritad ostu.

KOGUTAVAD ISIKUANDMED                                                                

Külastades lehte, kogume sinu seadme kohta automaatselt teatud informatsiooni, sealhulgas informatsioon sinu brauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja osade sinu seadmesse paigaldatud küpsiste kohta. Lehte sirvides kogume ühtlasi infot sinu poolt vaadatud veebilehtede ja toodete kohta, samuti selle kohta, millised veebilehed või otsingusõnad sind lehele suunasid ja kuidas sa meie lehte kasutad. Kutsume seda automaatselt kogutavat infot "seadme infoks".

Kasutame seadme info kogumiseks järgmisi tehnoloogiaid:

    - "Küpsised" on andmefailid, mis paigaldatakse su seadmesse või arvutisse ning mis sisaldavad sageli anonüümset ainuidentifikaatorit. Saamaks küpsiste kohta lisainfot ning lugemaks, kuidas küpsised välja lülitada, külasta http://www.allaboutcookies.org.

    - "Logifailid" jälgivad lehel asetleidvaid toiminguid ja koguvad andmeid, nagu sinu IP-aadress, brauseri tüüp, internetiteenuse pakkuja, suunavad/väljuvad lehed ja kuupäeva/kellaaja templid.

    - "Veebimajakad", "sildid" ja "pikslid" on elektroonilised failid, mis salvestavad informatsiooni, kuidas sa lehte sirvid.

Kui sa sooritad või üritad lehe kaudu ostu sooritada, siis kogume sult teatud informatsiooni, sealhulgas su nimi, perekonnanimi, makseaadress, tarneaadress, makseinfo (sealhulgas krediitkaardi number, meiliaadress ja telefoninumber).  Kutsume seda infot "tellimuse infoks".

Kui me räägime selles privaatsuspoliitikas "isikuandmetest", siis räägime nii seadme kui ka tellimuse infost.

KUIDAS ME SU ISIKUANDMEID KASUTAME? 

Kasutame tellimuse infot lehe kaudu esitatud tellimuste täitmiseks (sealhulgas makseinfo töötlemine, tarne korraldamine ja arvete ja/või tellimuse kinnituste pakkumine). 

Kasutame tellimuse infot:

  • Vajalike isikuandmete edastamiseks autoriseeritud töötlejale Maksekeskus AS, Paysera, Swipegateway.com või PayPal, kui makse sooritamise lehel valitakse üks nimetatud meetoditest;
  • Sinuga ühendust võtmiseks;
  • Jälgimaks meie tellimusi võimalike riskide või pettuste osas;
  • Kui see ühtib eelistustega, mida sa oled meiega jaganud, siis kasutame seda meie toodete või teenustega seotud info või reklaamide jagamiseks.

Kasutame kogutavat seadme infot, et jälgida potentsiaalseid riske ja pettusi (eriti su IP-aadressi) ja et täiustada ja optimeerida meie lehte (näiteks analüüsides, kuidas meie kliendid lehte kasutavad ja hindamaks meie turundus- ja reklaamkampaaniate edukust).

SINU ISIKUANDMETE JAGAMINE

Jagame sinu isikuandmeid kolmandate osapooltega, et aidata meil kasutada sinu isikuandmeid ülalpool väljatoodud eesmärkide jaoks.  Kasutame näiteks oma veebipoe töös hoidmiseks Shopify platvormi – siit saad lugeda, kuidas Shopify su isikuandmeid kasutab:  https://www.shopify.com/legal/privacy.  Kasutame ka Google Analytics teenust, et mõista, kuidas meie kliendid lehte kasutavad – siit saad lugeda, kuidas Google su isikuandmeid kasutab:  https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.  Siit saab loobuda Google Analyticsi kasutamisest: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Võime jagada sinu isikuandmeid ka seaduste ja määruste järgimiseks, kohtukutsele, läbiotsimisloale või teistele seaduslikele päringutele vastamiseks, mis puudutab meie poolt vastuvõetavat infot või kaitsmaks oma õigusi muul viisil.

Nagu ülalpool kirjeldatud, kasutame su isikuandmeid, et pakkuda suunatud reklaami ja turundust, mille puhul me arvame, et see sind huvitada võiks.  Suunatud reklaamide toimimise kohta leiab lisainfot Network Advertising Initiative'i ("NAI") hariduslikult lehelt: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Suunatud reklaamist saab loobuda:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Lisaks saad loobuda osadest taolistest teenustest, külastades Digital Advertising Alliance'i portaali:  http://optout.aboutads.info/.

ÄRA JÄLGI

Palun võta teadmiseks, et kui su brauser saadab meile "ära jälgi" signaali, siis ei muuda me oma lehe andmete kogumise ja kasutamise tavasid.

SINU ÕIGUSED

Sul on Euroopa residendina õigus saada juurdepääsu informatsioonile, mida me sinu kohta omame ning küsida, et su isikuandmeid parandataks, uuendataks või et need kustutataks. Kui sa soovid seda õigust rakendada, siis võta palun meiega ühendust, kasutades selleks allpool olevat kontaktinfo vormi või vajutades järgneva lehe külastamiseks siia.

Kui sa oled Euroopa resident, siis toome välja, et me töötleme su infot, et täita lepinguid, mis meil sinuga olla võivad (näiteks meie lehe kaudu tellimust tehes) või et täita ülalpool toodud seaduslikke ärihuvisid.  Palun võta teadmiseks, et sinu infot saadetakse ka väljaspoole Euroopat, sealhulgas Kanada ja Ameerika Ühendriigid.

ANDMETE SÄILITAMINE

Meie lehe kaudu tellimust esitades säilitame su tellimuse info, kui sa just ei palu meil seda infot kustutada. 

MUUDATUSED

Võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt muuta, et see vastaks näiteks muudatustele meie tavades või teeme seda teistel tegevuslikel, seaduslikel või regulatiivsetel põhjustel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Kui sa soovid saada meie privaatsustavade kohta lisainfot, kui sul on küsimusi või kui sa tahaksid kaebust esitada, siis saada meile palun kiri aadressile info@vitamins.ee.