Meist

Kes me oleme?

Meie noor ja energiline meeskond asutas 2016. aastal tuntud spordi toidulisandite veebipoe Vitamins.lv, pakkudes jõusaalidele, spordimeeskondadele, poodidele, tanklatele ja teistele Läti jaemüüjatele innovatiivseid kaubamärke. 

Oleme alates 2018. aastast oma veebipoe tegevusulatust laiendanud, et jõuda Eesti ja Leedu klientideni, pakkumaks ka neile kvaliteetset klienditeenindust ja imelisi pakkumisi.

Milline meie tegevus välja näeb?

Meie ettevõtte filosoofiaks on usaldada professionaale, et pakkuda parimat teenust.

Meie lao eest hoolitseb juhtiv logistikafirma Omniva, tagamaks, et lao haldamiseks kasutataks parimaid tavasid ning et tellimused pandaks kiiresti teele. 

Mis muudab Vitamins.ee teistest Eesti toidulisandite poodidest erinevaks?

Meie missiooniks on olla usaldusväärseks sillaks huvitavate ja uudsete toodete ning Baltimaade tarbijate vahel. Saame aru, et ka hinnapoliitika peab olema Baltimaade klientide jaoks vastuvõetav.

Vahet pole, milliseid tooteid ja pakkumisi me ka ei pakuks, on kõige olulisemaks klientide rahulolu. Viimane asi, mida me tahame on, et su tellimus jääks nädalateks kinni või et sa saaksid peale tellimuse esitamist aru, et mõned tooted on laost otsa saanud või mis veel hullem, et sa saad endale halva kvaliteediga tooteid.

Meie eesmärgiks on pakkuda imelisi tooteid ja klienditeenindust. 

Milliseid kaubamärke te pakute?

Oleme Lätis ja Baltimaades Bodylab, Prozis, Xcore, Puls Nutrition, GOT7, Pandy Protein ja paljude teiste uudsete kaubamärkide ametlikuks edasimüüjaks. Tegeleme ka oma enda kaubamärkide turule toomisega. 

Esindame ainult kõrge kvaliteediga kaubamärke, mille puhul me usume, et need on Eesti turu jaoks sobilikud.

Kuidas ma teiega ühendust võtta saan?

Kui sul on soove või küsimusi, siis saada meile palun kiri aadressile info@vitamins.ee ning sinu sõnum edastatakse vastutava osakonna personalile.

Võid võtta meiega ühendust ka Instagramis või Facebookis, et uurida üldiste küsimuste ja oma tellimuse kohta.